Hizmetlerimiz

Burası senİn "evİn"

Altınkız Apart olarak, sektörde 30 senelik başarılı bir apart işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

MERKEZİ KONUM

Apartımız Eskişehir’in en güvenli ve nezih caddelerinden olan Sakarya 1 caddesinde, Üniversite kampüslerine ve misafirlerimizin günlük hayatta ihtiyaç duyabileceği resmi kurum, banka, hastane, eczane, ptt, avm, kırtasiye vb. yerlere yürüyerek veya tek vasıta ile kolay ulaşım imkanına sahip bir konumdadır.

Osmangazi üniversitesine 2-8-19 numaralı otobüsler apartımızın tam önünden geçmektedir. Ayrıca 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan tramvay durağı bulunmakta.

2 Eylül kampüsüne apartımızın arka sokağında 4 numaralı otobüs geçmekte olup, yıldız dolmuşları da kampüse ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca çarşı tramvay durağından Anadolu Üniversitesine ulaşım sağlanmaktadır.

Process Step1

Process Step2

BİR VEYA İKİ KİŞİLİK ODALAR

Tek Ve Çift Kişilik Suit Daireler *Odalar Laminant Parke Zeminli, Bazalı Ve Ortopedik Yataklar *Deprem Yönetmeliğine Uygun 7 Katlı Binamızda Asansör, Yangın Merdiveni Ve Her Katta Yangın Tüpleri Mevcuttur *Her Süit Odada Kişisel Elbise Dolabı Ve Çalışma Masaları *Giriş Holü, Koridor, Banyo, Wc Ve Balkonlar Seramik Zemin *Her Banyoda Klozet Havlupan Lavabo Duşakabin *Banyo Aksesuar Takımları(Ayna,Kağıtlık,Havluluk,Sabunluk Vb.) *Isı Yalıtımlı Cephe *Su Bazlı Silinebilir Duvar Boyaları *Isıcam Pvc Doğrama *Merkezi Sistem Doğalgaz *Asansör


ETKİNLİKLERİMİZ

Yılın Belirli Günlerinde Düzenlenen Eskişehir Ve Çevre İllerine Kültür Turları ve Altınkız Apart Dönem Sonu Piknik Etkinliği.

Process Step3

Process Step4

BİLİŞİM VE GÜVENLİK

Hızlı internet alt yapısı ile her katta her cephedeye yerleştirilmiş access pointlerimizle, sınırsız ve kesintisiz internet hizmetletimizin yanı sıra, binamız kapalı devre kamera sistemi ve özel güvenlik görevlisi tarafından 24 saat korunmaktadır.

Sizlerde bu aile ortamının bir parçası olmak istermisiniz