Hakkımızda

Altın kız Apart

Apartımız 1987 yılında hizmete başlamış olmakla birlikte Eskişehir’in en tecrübeli ve güvenilir bayan apartlarının başında yer almaktadır. Biz Altınkız Apart olarak, sektörde 30 senelik başarılı bir apart işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla,üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Apart yönetimi olarak, TEMEL PRENSİBİMİZ ebeveynlerimizin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde misafirlerimize karşı ailelerinin aynası olabilmektir.

Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır.

Türkiye'nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli misafir profilimizi burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk.

Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük idealimizdir. Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir konaklama hayatının ZEMİNİNİ, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca BİRLİKTE YAŞAMA SANATININ öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.

En değerİ varlığınız bİze emanet

Bir çoğunuzun hayata atıldığı ve kritik dönemeçlere girdiği bu süreçte, rüyalarınızın tezahür etmesinin içinizde yarattığı heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

İşletmemizin temel prensibi sizin ve ailelerinizin endişelerini güvene dönüştürüp huzurla bu zamanı en verimli şekilde geçirmenizi sağlamaktır. Altınkız Apart olarak sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacağız.

Gözlerimizden sakındığımız, emek verip büyüttüğümüz evlatlarımızı, yılların vermiş olduğu tecrübeyle sunduğumuz hizmet kalitemiz, endişeden uzak, kendilerini evlerinde hissettirecek, güvenli, milli ve manevi değerlerle iç içe ortamımızda emanet şuuruyla bakarak geleceğe hazırlamaktayız.

Misafir ettiğimiz misafirlerimiz ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla kızlarımız adına hiçbir konfordan kaçınmadığımız yurdumuzda bütün ayrıntılar titizlikle hizmete hazır hale getirilmiştir.

Şehir merkezli konumu sayesinde siz misafirlerimizin ihtiyacı olan her türlü imkana ulaşmak sadece yürüme mesafesi kadar yakındır. Konumu itibari ile Eskişehir'in en güvenli caddelerinden biridir. Merkez dışında bulunan İki Eylül Kampüsü ve Osmangazi Üniversitesi'ne ulaşım ESTRAM veya Halk Otobüsleri (duraklar apart arka sokağındadır) vasıtası ile sadece 15 dakika sürmektedir. Misafirlerimizin sosyal yaşamlarını zenginleştirebilecek, eğitim süresini geçirirken kendilerini evlerinde hissedebilecekleri bir ortamı barındırmaktadır.

Osmangazi üniversitesine 2-8-19 numaralı otobüsler apartımızın tam önünden geçmektedir. Ayrıca 2 dakikalık yürüme mesafesinde olan tramvay durağı bulunmakta.

2 Eylül kampüsüne apartımızın arka sokağında 4 numaralı otobüs geçmekte olup, yıldız dolmuşları da kampüse ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca çarşı tramvay durağından Anadolu Üniversitesine ulaşım sağlanmaktadır.

Tüm Odalarımızda aşağıdaki hizmetlerimiz STANDARTTIR.

1 ve 2 Kişilik , İki Oda ve Mutfaktan Oluşan Ferah Bağımsız Daireler, Odalarda Ortopedik Yataklar, Modüler Çalışma Masası, Elbise Dolabı ve Komidin, Her dairede duman ve doğalgaz dedektörleri, merkezi yangın alarm sistemi, Merkezi Sistem Isınma – Isı ve Ses Yalıtımı, Her Odada Sınırsız İnternet, Her Dairede Mutfak,Banyo,WC.

Ulaşım Sürelerİ

Şehir Merkezinde
Anadolu Üniversitesine 15 Dakika
İki Eylül Kampüsüne 20 Dakika
Osmangazi Üniversitesine 20 Dakika